Robin Hood
Celestia

Kontrast opakowanie zbiorcze 12 szt

H99B

Kontrast to gra, w której nie ma złych odpowiedzi. Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze lub zdaj się na swój instynkt ...

Więcej szczegółów

Autor:Perk
Rok wydania:2017
Wiek graczy:8 lat
Liczba graczy:2-6
Czas gry:15 min
InstrukcjaPolska
WersjaPolska

Czy Twoim zdaniem ten ślimak jest CZERWONY, ZIELONY, MAŁY czy OKRĄGŁY?
Czy Twoim zdaniem ten latawiec jest KWADRATOWY, CZERWONY czy LEKKI?
Czy Twoim zdaniem ta żyrafa jest DUŻA, CIENKA czy ŻÓŁTA?

W grze KONTRAST nie ma złych odpowiedzi lecz tylko ta odpowiedź przyniesie Ci punkt, która zostanie wybrana przez większość graczy!

Jak grać?
Rozdaj każdemu z graczy po 6 kart SYMBOLI. Każdy z Was ma 12 różnych symboli. Każdy gracz bez podglądania tasuje swoje karty SYMBOLI i kładzie 2 z nich odkryte przed sobą.

Potasowane karty obrazków należy położyć na środku stołu. Każdy gracz musi wybrać spośród 8 symboli w ręku ten, który jego zdaniem najlepiej pasuje do obrazka znajdującego się na środku stołu. Każdy gracz kładzie wybraną przez siebie kartę symbolu zakrytą tak, aby wybrany symbol znajdował się bliżej obrazka.

Gracze równocześnie odwracają swoje karty, pokazując wybrany przez siebie symbol. Tylko symbol wybrany przez WIĘKSZOŚĆ przynosi 1 punkt!
Każdy gracz, który wybrał wygrywający symbol otrzymuje 1 kartę OBRAZKA z góry talii, oznaczając w ten sposób zdobyty punkt.

Każdy gracz przesuwa zagraną kartę SYMBOLI na prawą stronę 2 kart, które znajdują się przed nim, a następnie dobiera do ręki kartę SYMBOLI leżącą po lewej stronie tych kart.

Od razu rozpoczyna się nowa tura z nowym obrazkiem widocznym na górze talii.

Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze lub zdaj się na swój instynkt ...

Zawartość pudełka:

  • 148 obrazków
  • 6 kart z 12 symbolami
  • Instrukcja

17 innych produktów w tej samej kategorii: