Robin Hood
Celestia
Oddville Powiększ

Oddville

As001c

O dziwo kilkoro z Was zostało zatrudnionych do budowy miasta Oddville, domu dla czterech potężnych gildii.
Sprytnie umieszczaj swoje budynki, aby zyskać większą moc i sławę, skutecznie udaremniając plany przeciwników.

Więcej szczegółów

SCD:79,99 zł
Autor:Carlo Lavezzi
Wiek graczy:10 lat
Liczba graczy:2-4
InstrukcjaPolska

O dziwo kilkoro z Was zostało zatrudnionych do budowy miasta Oddville, domu dla czterech potężnych gildii.
Sprytnie umieszczaj swoje budynki, aby zyskać większą moc i sławę, skutecznie udaremniając plany przeciwników. Będziesz korzystał z pomocy swoich pracowników do pozyskiwania surowców, monet i projektów, które będą Ci potrzebne do zbudowania miasta.
Odpowiednio planuj ulice swego miasta, aby uzyskać najlepszy dostęp do zasobów lub monet z okolicznych budynków, nawet jeśli należą do przeciwnika. Zaimponuj odpowiednim gildiom, a członkowie gildii odwiedzą Cię i chętnie pomogą podziwiając Twoją goscinność.
Gildia jest zawsze na pierwszym miejscu, członek gildii może powrócić do swojej siedziby nie bacząc na to, jak wiele problemów może Ci tym sprawić.

OddVille to gra karciana o budowie miasta, w której wszystkie akcje odbywają się poprzez zagrywanie kart Robotników. Każda karta Robotnika ma inną moc i może być wykorzystana na różne sposoby:
do uzyskania projektu, zdobycia surowców lub monet.
Podczas tury możesz zagrać kartę lub dobudować budynek w mieście. Połączenie go z sąsiednim budynkiem lub drogą przynosi dodatkowe bonusy. Miasto rozwija się z każdym zagraniem graczy, nawet zmieniając wartość budynków graczy. Gdy jeden z graczy wybuduje szósty budynek, gra sie kończy i wygrywa gracz z największą ilością punktów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: